BOLEČE OTROŠTVO
Dr. Asta Vrečko: Ko sem bila stara šest let, si je oče vzel življenje
Ministrica za kulturo in novoizvoljena koordinatorka Levice je za revijo Onaplus spregovorila o svojem otroštvu brez očeta in z mamo samohranilko.
Odpri galerijo
Dr. Asta Vrečko: "Imela sem veliko srečo, saj sem odraščala z močnimi ženskami, feministkami, ki so me že zgodaj naučile, da se ne smem podrejati predstavam o tem, česa naj bi bila kot ženska (ne)zmožna." Foto: Jože Suhadolnik/delo
Onaplus
Ta vsebina je na voljo samo naročnikom. Naročite se že od 7,99 € na mesec in odklenite celoten članek ter druge ekskluzivne prispevke.
Obstoječi naročnik? PRIJAVITE SE