Novi svetovni prvak v alpski kombinaciji je postal Francoz Alexis Pinturault , ki je do zlata prišel s 24. mesta po smuku. Najboljši slovenski tekmovalec po smuku je bil sprva Klemen Kosi na 17. mestu, po slalomu pa se je v najboljšo trojico uspelo prebiti Štefanu Hadalinu, ki se je s smukaškega 30. mesta povzpel na drugo in tako slavil srebro. V prvi polovici tekme je imel Hadalin zaostanka 1,88 sekunde, a je nato vpisal najboljši čas med vsemi tekmovalci na slalomu.

Na tretjem mestu je pristal Avstrijec Marco Schwarz, ostali Slovenci pa se niso uvrstili med najboljšo dvajseterico, Kosi je osvojil 24. mesto, Miha Hrobat 33., Boštjan Kline, sicer po smuku 26., pa je na slalomskem delu odstopil.