Ljubljanska zebra Črtica vabi na prvo praznovanje

Življenjska zavarovalnica NLB Vita v letošnjem letu živalim ljubljanskega živalskega vrta pripravlja prav posebna rojstnodnevna praznovanja, na katerih se sladkajo kosmatinci, uživajo in učijo pa se o njih tudi otroci. Zadnjo avgustovsko soboto bo svoj prvi rojstni dan praznovala zebra Črtica.
Fotografija:
Odpri galerijo

Oskrbniki in otroci ji bodo skupaj pripravili prav posebno rojstnodnevno torto, ob tem pa se tudi naučili veliko novega o zebrah. Recimo kako to, da ima vsaka drugačen črtast vzorec. Kako bi bile črte videti na človeku, bodo lahko otroci spoznali s poslikavo obraza, odkrili pa tudi zanimivosti črno-belih optičnih iluzij. Spoznali bodo še, kako v živalskem vrtu skrbijo za varnost živali in jih nato tudi pobližje spoznali. Gibone, opice, papige in še mnoge druge. Čakajo jih tudi družabne igre in športne aktivnosti. Sladkala pa se ne bo le slavljenka, človeški trebuščki bodo potešeni z mini torticami in palačinkami.  



Rojstnodnevna zabava se prične v soboto, 26. avgusta ob 10. in bo trajal vse do 18. ure. V Živalski vrt lahko otroci letos poleg  igrač prinesejo tudi knjige ter opremo in igrače za živali, ki jih ne potrebujejo več in jih zamenjajo ali pa jih podarijo. Otroci iz socialno ogroženih družin jih bodo veseli. Kot vedno bodo vse delavnice in materiali brezplačni.

V prodaji