Sabina Obolnar: Ljudje smo se odvadili ljudi
Sicer ne razumem, kaj vse se v tem tednu odpira, res pa je, da tega ne spremljam več, ker zame niti ni pomembno. Najmanjša živilska trgovina je odprta, tržnica tudi, drugega pa tako ali tako ne potrebujem.
Odpri galerijo
Foto: osebni arhiv
Onaplus
Ta vsebina je na voljo samo naročnikom. Naročite se že od 7,99 € na mesec in odklenite celoten članek ter druge ekskluzivne prispevke.
Obstoječi naročnik? PRIJAVITE SE