ANARHIJA
Sabina Obolnar: Ne zdravstvo, po novem smo glavni krivci pacienti
Sme direktor zdravstvenega doma posploševati, da smo pacienti neznosni in neotesani ter naj se raje ugriznemo v jezik, če želimo, da bomo zdravnike sploh še imeli?
Odpri galerijo
Sabina Obolnar, odgovorna urednica One in Oneplus FOTO: Osebni Arhiv
Onaplus
Ta vsebina je na voljo samo naročnikom. Naročite se že od 7,99 € na mesec in odklenite celoten članek ter druge ekskluzivne prispevke.
Obstoječi naročnik? PRIJAVITE SE