29. aprila 2011 so milijoni ljudi po svetu prižgali televizorje in spremljali poroko Williama in Kate, Duncan Larcombe, ki je v tistem času pisal o britanskem dvoru za časnik The Sun, pa je bil na poroki. Da bo povabljen, je izvedel tri tedne prej, a o tem pred poroko ni smel govoriti. Zdaj je Larcombe povedal nekaj zanimivosti o svečanem dnevu, med drugim, da tudi tiste z modro krvjo pred usodnim da pograbi trema. »Preden je prišla Kate, je William s Harryjem odšel v eno od soban in ko je hodil mimo svatov, je bil videti naravnost prestrašen. Ko sta se vrnila, je William globoko vdihnil, preden se je sprehodil po Westminsterski palači,« je povedal Larcombe. V palači je sicer na ta dan sedelo več kot tisoč ljudi, a ko je Kate vstopila, so vsi povsem umolknili.



Seveda je v palači veljal strog sedežni red, politiki so sedeli na eni strani, kraljeve družine iz drugih držav na drugi, člani britanskega dvora so sedeli skupaj drugje. Zanimivo pa se mu je zdelo, da so vsi, od brunejskega sultana do Williamovega sošolca ali hollywodskih zvezd, na dogodek prišli krepko pred začetkom. Nihče si seveda ne more privoščiti, da bi prišel tja za kraljico. Vsi so sedeli na enakih stolih, tu ni bilo nikakršnih izjem glede na bogastvo, poreklo ali slavo.



Larcombe je še povedal, da sta bila William in Kate kljub strogim protokolarnim pravilom videti zelo srečna, ugiba tudi, da sta, kjer sta le lahko, poroki vdihnila svoj pečat. »Rekel bi, da so bila drevesa v palači tam na Katino željo,« se spominja. Ker na poroko Harryja in Meghan verjetno ne bo treba več dolgo čakati, Larcombe ugiba tudi, kako bo videti ta poroka. Ker je William prestolonaslednik, je bila njegovo poroka velika državna slovesnost, Harry pa si bo verjetno želel, da bo njegova drugačna. A tudi če bo drugačna, jo bodo skoraj gotovo predvajali po televiziji, brez dvoma pa bo zelo gledana, ker je Harry zelo priljubljen po vsem svetu. »Lepo bi bilo, če bi bil povabljen tudi na to poroko,« željo na koncu strne Larcombe.