Dr. Vesna Bergant Rakočević: Ustavno sodišče je postalo covid sodišče
Dr. Vesna Bergant Rakočević je sodnica na višjem sodišču v Ljubljani. Spomladi je prevzela predsedovanje sodniškemu društvu, tretja ženska v njegovi zgodovini na tem položaju.
Odpri galerijo
Onaplus
Ta vsebina je na voljo samo naročnikom. Naročite se že od 7,99 € na mesec in odklenite celoten članek ter druge ekskluzivne prispevke.
Obstoječi naročnik? PRIJAVITE SE